Rreth Nesh

Kush Jemi Ne

Si një ndërmarrje kombëtare "High-Tech Enterprise" dhe një kompani "Teknologjikisht e Avancuar", airdow ka qenë e përfshirë thellësisht në fushën e produkteve të trajtimit të ajrit për shumë vite.Ne e konsiderojmë inovacionin e pavarur dhe zotërimin e teknologjisë bazë si themelin e zhvillimit të kompanisë.Kompania ka qenë në një pozitë udhëheqëse në eksportin e pastruesve të ajrit për shumë vite.Niveli teknik po udhëheq botën.Ne kemi ngritur baza prodhimi dhe kërkimi dhe zhvillimi në Hong Kong, Xiamen, Zhangzhou dhe produktet tona shiten në të gjithë botën.
Me seli në qytetin Xiamen, Provinca Fujian, airdow ka dy marka "aodeao" dhe "airdow", kryesisht duke prodhuar pastrues ajri shtëpiake, automjete dhe komerciale dhe sisteme të ventilimit të ajrit.E themeluar në vitin 1997, airdow është një ndërmarrje prodhuese e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e pastruesve të ajrit të pajisjeve shtëpiake.Airdow ka më shumë se 30 profesionistë teknikë, një grup personeli menaxhimi me cilësi të lartë dhe më shumë se 300 punonjës.Ajo ka më shumë se 20,000 metra katrorë të punishteve standarde.Ai krijon një zinxhir të plotë furnizimi vertikal që përfshin fabrikat e derdhjes me injeksion, fabrikat e spërkatjes, punëtoritë e prodhimit, departamentet e R&D dhe projektimit dhe objekte të tjera mbështetëse, me një prodhim vjetor prej më shumë se 700,000 pastruesish ajri.
Airdow i përmbahet filozofisë së biznesit të "novacionit, pragmatizmit, zellit dhe përsosmërisë", mbron parimin e "Respektoni njerëzit, kujdesin për njerëzit" dhe merr "Zhvillimin e qëndrueshëm, ndjekjen e ekselencës" si qëllim të kompanisë.
Teknologjia kryesore e pastrimit të ajrit përfshin: teknologjinë e pastrimit të katalizatorit të ftohtë, teknologjinë e pastrimit nano, teknologjinë e pastrimit të fotokatalizatorit, teknologjinë e sterilizimit të mjekësisë bimore kineze, teknologjinë e energjisë diellore, teknologjinë e gjenerimit të joneve negative, teknologjinë e sensorit automatik të ndotjes së ajrit API, teknologjinë e filtrimit HEPA, teknologjinë e filtrimit ULPA, ESP teknologjia e sterilizimit elektrostatik me tension të lartë.
Gjatë rrugës, si anëtar i aleancës së industrisë së pastruesve të ajrit, airdow është nderuar si ndërmarrjet "High-Tech Enterprise" dhe një "Teknologjikisht të Avancuar", certifikatën e produktit të projektimit Eco dhe ka marrë certifikatën e nderit të kreditit të nivelit AAA.Sistemi i menaxhimit ISO9001 dhe ka marrë certifikimin e sigurisë së produkteve vendase dhe të huaja CCC, UL, FCC, CEC, CE, GS, CB, KC, BEAB, PSE, SAA dhe shumë certifikata të tjera ndërkombëtare të sigurisë.Nga OEM ODM në një markë të pavarur ndërkombëtare, produktet shiten brenda dhe jashtë vendit.

Vizioni yne

 Të jesh Ekspert Global i Trajtimit të Ajrit

Misioni yne

Ofroni produkte dhe shërbime superiore për të ndihmuar klientët tanë për arritjet e tyre më të mëdha.

Kultura jonë

Respektoni njerëzit, kujdesuni për njerëzit

Çfarë bëjmë ne

Me një ekip profesionistësh teknikë të kërkimit dhe zhvillimit, një numër personeli menaxhimi me cilësi të lartë dhe një punëtori profesionale të teknologjisë së pastrimit të ajrit dhe dhomë testimi, pajisje prodhimi superiore, ADA prodhon pastrues ajri dhe ventilatorë ajri me cilësi të lartë.ADA kap një gamë të madhe produktesh ajri, duke përfshirë pastrimin e ajrit në shtëpi, pastrimin e ajrit të makinës, pastruesin komercial të ajrit, sistemin e ventilimit të ajrit, pastruesin e ajrit në desktop, pastruesin e ajrit në dysheme, pastruesin e ajrit në tavan, pastruesin e ajrit të montuar në mur, pastruesin portativ të ajrit, pastruesin e ajrit HEPA , pastrues ajri jonizues, pastrues ajri uv, pastrues ajri me foto-katalizator.

pse na zgjodhet ne

Histori e gjatë

që nga viti 1997.

Aftësi të forta R&D

zotëron 60 patenta dizajni dhe 25 patenta të shërbimeve.

Përvojë e pasur e shërbimit ODM & OEM

HAIER, SKG, LOYALSTAR, AUDI, HOME DEPO, ELECTROLUX, DAYTON, EUROACE etj.

Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Çertifikuar ISO9001:2015;kaloni auditimin e fabrikës nga The Home Depot;UL, CE, RoHS, FCC, KC, GS, PSE, CCC miratuar.

Gama e plotë e produkteve ajrore

duke përfshirë pastruesin komercial të ajrit, pastruesin e ajrit në shtëpi, pastruesin e ajrit të makinës, ventilatorin komercial, ventilatorin shtëpiak

Ekspozitat

Aktivitetet

Kompania organizon aktivitete të ndërtimit të ekipit çdo vit për të rritur aftësitë e punës në grup.
aktive