rreth nesh

Le të dini më shumë

ADA Electrotech (Xiamen) Co., Ltd. ka selinë në qytetin Xiamen, provincën Fujian, dhe i njohur mirë si "aodeao“në tregun e brendshëm dhe”airdown” në tregun jashtë shtetit, kryesisht duke prodhuar pajisje shtëpiake, automjete, pastrues ajri komercial dhe sisteme të ventilimit të ajrit.

E themeluar në vitin 1997, ADA është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron R&D, prodhimin, shitjet dhe shërbimin, e angazhuar në pajisjet shtëpiake me karbon të ulët, kursimin e energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit.Me një ekip prej më shumë se 30 profesionistësh teknikë të kërkimit dhe zhvillimit, një numër të personelit menaxherial me cilësi të lartë dhe një punëtori profesionale të teknologjisë së pastrimit të ajrit dhe dhomë testimi, pajisje prodhimi superiore, produktet ADA shiten mirë në vend…

Shiko më shumë >>

Video e kompanisë

Produkt Vedio_ADA689 Heqja e tymit

Instalimi i produktit Vedio_ADA803

Produkt Vedio_ADA609

Produkt Vedio_ADA803

Produkt Vedio_Q8

Produkt Vedio_V8

Produkt Vedio_Purifikuesi i ajrit të makinave

Videot

Videos

Video e kompanisë

Produkt Vedio_ADA689 Heqja e tymit

Instalimi i produktit Vedio_ADA803

Produkt Vedio_ADA609

Produkt Vedio_ADA803

Produkt Vedio_Q8

Produkt Vedio_V8

Produkt Vedio_Purifikuesi i ajrit të makinave

produkteve

 • Pastrues ajri në shtëpi
 • Sistemi i ventilimit të ajrit
 • Pastrues ajri komercial
 • Pastrues i ajrit të makinës

pse na zgjodhet ne

Le të dini më shumë

Strong R&D Abilities

Aftësi të forta R&D

zotëron 60 patenta projektimi dhe 25 patenta të shërbimeve.

Rich Experience of ODM& OEM service

Përvojë e pasur e shërbimit ODM & OEM

HAIER, SKG, LOYALSTAR, AUDI, HOME DEPO, ELECTROLUX, DAYTON, EUROACE etj.

Strict Quality Constrol System

Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Çertifikuar ISO9001:2015;kaloni auditimin e fabrikës nga The Home Depot;UL, CE, RoHS, FCC, KC, GS, PSE, CCC miratuar.

Lajme

Le të dini më shumë

 • Mënyrat për të parandaluar ndotjen e ajrit të brendshëm

  02 Mënyrat për të parandaluar ndotjen e ajrit të brendshëm Në vjeshtë dhe dimër kur qarkullimi i ajrit të brendshëm zvogëlohet, është urgjente të përmirësohet mjedisi i brendshëm dhe cilësia e ajrit të brendshëm.Shumë njerëz mund të veprojnë...

 • Neglizhimi i ndotjes së ajrit të brendshëm

  Çdo vit me ardhjen e stinës së vjeshtës dhe të dimrit, smogu po jep shenja rëndimi, do të rriten edhe ndotësit grimca, si dhe do të rritet sërish indeksi i ndotjes së ajrit....

 • Pastrues ajri UV VS pastrues ajri HEPA

  Një studim i kohëve të fundit zbuloi se rrezet UVC të largëta mund të vrasin 99.9% të koronaviruseve në ajër brenda 25 minutave. Autorët besojnë se drita UV me dozë të ulët mund të jetë një mënyrë efektive për të reduktuar rrezikun e ...